ایمن رنگ تاپ
خانه / رنگ ترافیکی / ارائه نرخ رنگ ترافیکی کیلویی

ارائه نرخ رنگ ترافیکی کیلویی

نرخ رنگ ترافیکی کیلویی را می شود خیلی راحت از مجموعه ای به دست آورد که محصولات برترین‌ کارخانه جات را ارائه می دهد، البته باید توضیح دهیم که انواع رنگ ترافیکی وجود داشته که هر کدام از آنان در مناطق خاص و جاهای گوناگون به کار می روند‌، از طرفی برای این که بتوانید بهترین ها را بخرید نیاز به راهنمای خرید رنگ داشته که کارشناس مجموعه مشورت های لازم را خواهد داد.

ارائه نرخ رنگ ترافیکی کیلویی

انواع مختلف رنگ ترافیکی

انواع مختلف رنگ ترافیکی رنگ ترافیکی انواع مختلفی دارد، این نوع از فرآورده های را می توان در فام هایی‌ همچون سفید، زرد و گاهی نارنجی به دست آورد، ضمن این که در پارکینگ، جاده ها، بزرگراه ها و همینطور خیابان های سطح شهر نیز به کار می‌ روند که جزئی اصلی از علائم راهنمایی رانندگی محسوب می گردند، ولی از دید ساختاری هم با هم فرق داشته که در زیر چند نمونه اصلی را برای شما‌ معرفی می نماییم:

  • نوع سرد که به اکریلیک ترموپلاست و کلرو کائوچو‌ دسته بندی می شود.
  • نمونه گرم که بیشتر آن را بر پایه‌ رزین هیدروکربن می سازند نوع آلکیدی آن حالت پودری دارد، از آنان اغلب در مسیرهای با حجم ترافیک بالا و بزرگراه استفاده می کنند.
  • رنگ های چند جزئی که پایه اصلی شان‌ رزین اکریلیک می باشد، آنها با هاردنرهایی‌ به نام پراکساید‌ به اصطلاح پخته می شوند.

اما بهترین نمونه ها‌ آنان می باشند که در برابر مواد شیمیایی مثل بنزین، گازوئیل، روغنیات و غیره مقاوم اند، رنگ خود را در کوتاه مدت از دست ندهند، چسبندگی عالی داشته و همینطور در شرایط آب و هوایی مختلف از گرم گرفته تا سرد و مرطوب خاصیتش را حفظ نماید.

راهنمای خرید رنگ ترافیکی

راهنمای خرید رنگ ترافیکی آن دست از مشتریانی که در صدد خرید رنگ ترافیکی عمده می باشند، می توانند محصولاتی از این قبیل را با نرخ های خیلی خوب به دست آورند، البته راه های تهیه گوناگون بوده که می شود از طریق آنلاین نیز اقدام به چنین کاری نمود، همچنین برای راهنمایی بیشتر امکان صحبت مستقیم با خود فروشنده وجو داشته که بی تردید مشورت های لازم را خواهد داد.

به هر صورت این روش از جهات گوناگونی به صرفه است، برای نمونه زمینه جهت خرید ارزان وجود دارد، انواع رنگ های برندهای معتبر را می توان به دست آورد و از همه مهمتر وقت زیادی را سفارش دادن در بر نخواهد‌ گرفت، بر این اساس بوده که امروزه اغلب تجار و فروشندگان‌ جزئی با چنین شیوه ای محصولات را سفارش می دهند، اما شما نیز قادر هستید تا با این شماره ها تماس گرفته و درخواست خود را به واحد فروش ارائه کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روح اله ثنایی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120089542
شماره پشتیبانی: 09307220036
آدرس کانال: imenrangtop@
پست الکترونیکی: imenrangtop@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رنگ ترافیکی گرم

رنگ ترافیکی گرم، یکی از پر مصرف ترین رنگ های موجود می باشد و در بسیاری از مکان ها مانند خیابان، از آن استفاده می گردد. رنگ ترافیکی دارای دو نوع گرم و رنگ ترافیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید
ایمن رنگ تاپ