مزایای خرید رنگ اپوکسی میانی MIO +دانش خرید را بدانیم

در اینجا مزایای استفاده از رنگ اپوکسی میانی را شزح می دهیم . البته دانستن این نکات در انتخاب ما در هنگام خرید این محصول تاثیر بسزائی خواهد داشت. انچه در استفاده از رنگ اپوکسی میانی پلی امید مهم است افزایش ضخامت پوشش ضد زنگ بواسطه این محصول و وجود پیگمنت ضد خوردگی mio  در این رنگ است. نکته کلیدی در استفاده از رنگ میانی اپوکسی ضخامت بالای این پوشش که حدود 100 میکرون است نسبت به استر اپوکسی زینک ریچ و یا زینک فسفات اپوکسی و رنگ رویه اپوکسی پلی امید و یا رنگ رویه پلی اورتان بالاتر است. چرا که با افزایش ضخامت عمر پوشش ضد زنگ صنعتی افزایش می یابد.

خرید رنگ اپوکسی میانی

قیمت رنگ اپوکسی میانی  MIO

همانطور که گفتیم رنگ میانی اپوکسی قابل استفاده بر روی انواع استر اپوکسی است و اکسید اهن میکائی در ان به ان ارزش می بخشدو سبب افزایش مقاومت پوشش سطح در برابر عوامل خوردگی میگردد. این رنگ به رنگ طوسی است و وجود اکسید اهن میکائی سبب می شود که تنوع رنگی نداشته باشد. قیمت رنگ میانی اپوکسی نسبت به استر اپوکسی و رویه اپوکسی موجود در سطح فلز ارزانتر است. کاربرد رنگ اپوکسی میانی بر روی سازه های نفتی و پتروشیمی و بدنه ماشین الات می باشد.

خرید رنگ اپوکسی میانی

نحوه نگهداری و اجرای رنگ اپوکسی میانی

 • رنگ میانی اپوکسی قابل اشتعال بوده و یهتر است بعد از تولید در هوای خنک نگهداری شود.
 • این رنگ را از تماس مستقیم با دست و چشم خود دداری کنید.
 • این رنگ به صورت دو جز رنگ و هاردنر است.
 • فقط 5 دقیقه قبل از اجرای رنگ ، رنگ و هاردنر را خوب بهم بزنید و با استفاده از رقیق کننده یا حلال با پیستوله و یا یارلس اجرا کنید.
 • حداقل بعد از 6 ساعت ازاجرای استر اپوکسی ، رنگ میانی را روی سطح فلز اجرا کنید.
 • معمولا ضخامت خشک اجرای رنگ میانی اپوکسی حدود 100 میکرون است.
 • حداقل یکسال در شرایط خوب قابل نگهداری است.
 • سطح فلز بایدعاری از هر گونه گردو خاک و چربی  و رطوبت باشد.
 • حداقل 20 دقیقه زمان بدهید تا رنگ و هاردنر به خوبی باهم واکنش بدهند.
 • اگر خوب بهم بزنید و واکنش روی سطح فلز اتفاق بیفتد بهتر است.
 • وقتی این رنگ روی استر های غنی شده از روی اعمال میکنید بهتر است برای جلوگیری از سوزنی شدن رنگ رویه یه لایه به ضخامت 20 میکرون اپوکسی، قبل از اعمال رنگ میانی اصلی  اجراشود.

خرید رنگ اپوکسی میانی

خرید رنگ اپوکسی میانی MIO

این رنگ به تنهائی پوشش خوبی نیست ولی  در کنار استر اپوکسی زینک دار و یا رنگ رویه اپوکسی و یا رنگ رویه پلی اروتان صنعتی فوق العاده عمل می کند. پس باید توجه کنیم این همه توضیحاتی که از خوبی رنگ میانی اپوکسی گفتیم دلیل نمی شود که تک لایه اجرا شود. برای خرید رنگ اپوکسی میانی MIO بهتر است با مدیر فروش و کارشناسان فروش شرکت ایمن رنگ تماس و ابهامات دیگر را مرتفع و یه رنگ با کیفیت و خوب را خرید نمائید. نگران اعلام قیمت رنگ اپوکسی میانی نباشید در سریع ترین زمان ممکن به شما علام خواهیم کرد. مزیت رقابتی ما با رقبا در خدمات سریع  و به موقع و جواب دهی سوالات شما در هر ساعت از شبانه روز می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما