موارد استفاده از رنگ اپوکسی +راهنمای خرید

موارد استفاده از رنگ اپوکسی چیست ؟ کدام نوع رنگ اپوکسی را برای سطوح آهن یا فلز خرید کنم؟  رنگ اپوکسی به عنوان پوشش رویه در مخازن ذخیره آب شرب بکار میرود چون اگر از رنگ دارای حلال در پوشش استفاده شود میتواند باعث مریضی شود.این رنگ به عنوان پوشش کف سالنهای تولید و پارکینگها استفاده میشود چون مواد فرار ندارد.ضخامت خشک و ضخامت تر آن بهم نزدیک است.به عنوان لایه نهایی در داخل آب دریا یا گلس فلیک ترکیب میشود و پوشش گلس فلیک تولید می نماید.

خرید رنگ اپوکسی

تولید انواع رنگ اپوکسی

 • تاپ کت اپوکسی به عنوان لایه نهایی استفاده میشود
 • اپوکسی سالونت فری یا فنولیک که در محیط بخار کاربرد دارد
 • رنگ اپوکسی کولتار که در ضخامت بالا اجرا میشود
 • اپوکسی پرایمر سالونت فری
 • اپوکسی سیلر سالونت فری

انواع رنگ اپوکسی پلی آمین و کاربردهای آن

فروش انواع رنگ اپوکسی در شرکت ایمن رنگ تاپ انجام میگیرد.تنوع تولید و کیفیت بالای رنگها و خشک کنها از مهمترین شگرد این شرکت بوده و رنگ بی کیفیت را تحویل مشتری نمی دهیم.به دلیل کاربرد زیاد اپوکسی بدون حلال و اینکه خیلی خوب قابل بهره برداری بوده و کارایی بالایی دارد ما در اکثر پروژه ها این رنگ را به مشتری پیشنهاد می دهیم رنگ اپوکسی پلی آمین کاربرد وسیعی دارد که در ادامه توضیحات مفصل ارائه می دهیم.

خرید رنگ اپوکسی
زینک ریچ اپوکسی به عنوان استر به کار می رود

پوشش کولتار اپوکسی

پوشش کولتار اپوکسی هم میتواند بصورت با حلال تولید شود و هم بصورت بدون حلال تولید شود. رنگهای دو جزئی اپوکسی می توانند تا حدی با قطران حاصل از زغال سنگ یا نفت خام مخلوط شده و اصلاح شده و اصلاح شوند و تشکیل اپوکسی کولتار دهند و بدین ترتیب مقاومت این پوشش در برابر آب بیشتر میشودو به همین نسبت از مقاومت شیمیایی آن کم میشود.پوششهای کولتار مانند اپوکسی ها می توانند بر پایه هاردنر پلی آمین یا پلی آمید باشند.در واقع رزینی که معمولا با هیچ حلالی ترکیب نمی شود کولتار اپوکسی می گویند.

خرید رنگ اپوکسی

موارد استفاده پوشش کولتار اپوکسی

 1. در شرایط بسیار سخت خوردگی نظیر سطوح فلزی داخل آب دریا و زیر خاک
 2. سطح رویه لوله های فاضلاب مدفون در خاک
 3. لوله های انتقال نفت و گاز در زیر خاک
 4. روی بدنه کشتی
 5. کف مخازن ذخیره روغنهای خام
 6. این پوشش دارای چسبندگی بسیار خوب به سطوح فلزی و بتنی در ضخامت بالا بکار میرود

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما