ایمن رنگ تاپ
خانه / ایمن رنگ تاپ / خرید ضد زنگ نانو
خرید ضد زنگ نانو

خرید ضد زنگ نانو

بی شک یکی از چالش های بزرگ پدیده ی خوردگی فلزات است. که علی رغم رنگ امیزی اجسام زنگ زده باز هم گسترده می شود. و چالش بر انگیز است. ضد زنگ اهن نانویی را از ما بخرید و این چالش بزرگ را رفع کنید. ابتدا قبل از خرید ضد زنگ نانو با خصوصیات شگفت انگیز  پوشش نانویی پایه اب مبدل زنگ اهن اشنا شوید.

خرید ضد زنگ نانو

خرید ضد زنگ نانو

برای خرید ضد زنگ نانو عجله کنید. از این رنگ اسفاده کرده و لذت ببرید.در سطل های 30 کیلو برای تمام نقاط ایران قابل ارسال است. از تمام فروشنده گان رنگ ضد زنگ الکیدی ،دعوت می شود. از رنگ تازه اختراع شده ما استفاده کنید. از این رنگ که اختراع  دانشمندان  کشورمان است، چینی ها در استفاده از ان ها پیش قدم شده اند . ایا انها از ما زرنگ تر نیستند؟ در این عکس مشاهده می کنید که نفرات چینی چقدر لذت می برند. این رنگ را در کشور چین بومی سازی کرده اند. و انتقال دانش فنی ان انجام شده است.

خرید ضد زنگ نانو
تجاری سازی پوشش مایع مبدل زنگ اهن توسط چینی ها

پوشش مایع ضد زنگ نانو

این پوشش با جدب زنگ اهن موجود روی فلزات زنگ زده ،ان را به عنوان یکی از فرمولهای ساخت پوشش نانویی استفاده می کند.و اصلا نیازی نیست که زنگ اهن را پا ک سازی کنیم. ایا این در نوع خودش شگفتی نیست؟ امیدواریم که دانشمندان کشورمان پیش قدم شوند و بسیاری از چالش های موجود را به وسیله ی فناوری نانو حل کنند.خرید ضد زنگ نانو

مزایای ضد زنگ نانو

  • از اب به عنوان رقیق کننده یا حلال استفاده می شود.
  • نیاز به تجهیزات خاصی در رنگ امیزی ندارد.
  • بوی خاصی ندارد.
  • کاملا مقرون به صرفه است.
  • از پیش روی زنگ اهن جلوگیری می کند.
  • به نوعی ترمیم کننده است.
  • به عنوان مبدل زنگ اهن یه پوشش یاد می شود.

جنوبی ها و شمالی های عزیز ایران دیگر نگران زنگ زدگی دائم تجهیزات خود نیاشید. چون شما در معرض شرجی و رطو بت زیاد هستید.ایمن رنگ تاپ در فروش اینترنتی مایع مبدل زنگ اهن نانویی پیش قدم شده است.و اماده همکاری و قرار داد، با شرکت های بزرگ می باشد.

 

 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روح اله ثنایی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120089542
شماره پشتیبانی: 09307220036
آدرس کانال: imenrangtop@
پست الکترونیکی: imenrangtop@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رنگ نیمه مات مخصوص سوله – ایمن رنگ تاپ

رنگ نیمه مات مخصوص سوله به روش های گوناگونی از جمله حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد. برای خرید این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از این مجموعه اقد

Call Now Buttonتماس بگیرید
ایمن رنگ تاپ