ایمن رنگ تاپ
خانه / ایمن رنگ تاپ / خرید لاک ضد جرم ترافیکی با قیمت کارخانه
لاک ضد جرم ترافیکی

خرید لاک ضد جرم ترافیکی با قیمت کارخانه

لاک ضد جرم ترافیکی و موارد کاربرد در کجا استفاده می شود؟ خرید و فروش لاک رنگ ترافیکی برای جلوگیری از جرم گیری و بازتاب خوب رنگ اجرا شده کف اسفالت ، با قیمت فروش کارخانه را با ما امتحان کنید. لاک های ترافیکی علاوه بررنگ روی کاشی ها و سرامیک نیز قابلیت استفاده دارند.

لاک ضد جرم ترافیکی

لاک ضد جرم ترافیکی چیست ؟

لاک ضد جرم رنگ ترافیکی همان پوششی است که بعد از اعمال رنگ بر روی کف و خشک شدن ان قابلیت اجرا دارد. و به دلیل جرم پذیر بودن رنگ های دوجزئی و تک جزئی به دلیل استفاده از مواد اولیه جرم گیر ، خیلی کمک به بهتر دیده شدن و جرم نگرفتن ان می نماید. مواد اصلی و مهم لاک ضد جرم ترافیکی از بیس اصلی رزین های مخصوص رنگ ترافیکی می باشد و به همین دلیل مقاومت اصطکاکی کافی دارد .

کاربردهای دیگر لاک ضد جرم ترافیکی

لاک ضد جرم به دلیل مقاومت سایشی و مکانیکی خوب می توان روی کاشی ها و سرامیک برای براق نمودن استفاده کرد چون حالت چسبی داشته و براحتی به کف می چسبد و براقیت را دوچندان می نماید و از لاک ضد جرم می توان زیر کار به عنوان پرایمر و پرکننده ترک های زیر کار استفاده کرد و به دلیل یکنواخت کردن سطح زیر کار ، واقعا راضی کننده است . سعی کنید روی کف هایی که از رنگ ترافیکی استفاده می کنید از لاک هم استفاده کنید چون خود رنگ ترافیکی حالت مات داشته و به همین دلیل یه لاک خوب برای زیبائی و تمیزی محل رنگ امیزی یا کف خیلی کمک می کند .

لاک ضد جرم ترافیکی

خرید لاک ضد جرم ترافیکی مستقیما از کارخانه

درصورتی که تمایل به خرید رنگ ترافیکی برای کف منازل و محل کار خود دارید و میل دارید از لاک ضد جرم نیز استفاده کنید ، ما به شما پیشنهاد استفاده از لاک رنگ ترافیکی داریم و لاک را طبق سفارش رنگی که دارید برای شما تولید و تامین می کنیم واین محصول مسنقیما ازکارخانه با قیمت مناسب برای شما ارسال کنیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روح اله ثنایی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120089542
شماره پشتیبانی: 09307220036
آدرس کانال: imenrangtop@
پست الکترونیکی: imenrangtop@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رنگ نیمه مات مخصوص سوله – ایمن رنگ تاپ

رنگ نیمه مات مخصوص سوله به روش های گوناگونی از جمله حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد. برای خرید این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از این مجموعه اقد

Call Now Buttonتماس بگیرید
ایمن رنگ تاپ