ایمن رنگ تاپ
خانه / ایمن رنگ تاپ / رنگ جدول گوزنی
رنگ جدول گوزنی

رنگ جدول گوزنی

انواع رنگ جدولی را در سایت ما ببینید ما تنوع رنگ های جدولی با کیفیت متفاوت تولید می کنیم هرچند نیازی توضیح نیست رنگ جدول گوزنی و سبز روشن و ابی روشن و سفید و قرمز و. . طبق سلایق مشتریان در شهرهای مختلف ایران  تولید می کنیم.رنگ های جدولی بر پایه اب و حلال می باشد. و چسبندگی عالی و داوام زیادی دارد. برای ثبت درخواست های خود به ما سر بزنید.

رنگ جدول گوزنی

رنگ جدول گوزنی

اگر نیاز به خرید رنگ جدول گوزنی هستید می توانید روی ما حساب کنید.رنگ های جدولی پایه اب هر لیتر حدود 4 متر مربع را پوشش می دهد. و رنگ جدول پایه الکیدی هرلیتر ان 5متر مربع و رنگ جدولی پایه اب هر کیلو 4متر مربع را پوشش می دهد.یکی دیگر از مزایای رنگ جدول الکیدی می تواند از حلال های نفتی ،مانند بنزین نیز برای رقیق کردن ان استفاده کرد چون فرار است و در روغن نمی ماند و برای خشک شدن سریع رنگ کمک می کند.

رنگ جدول گوزنی

رنگ جدول گوزنی نانو

ماندگاری رنگ جدول نانو نسبت به رنگ های معمولی بیش از 5 برابر است. چون به راحتی در خلل و فرج می رود و از پوسته پوسته شدن رنگ جدولی جلو گیری می کند. به طوری که رنگ جدول براق ان به عنوان لایه ضد اب در سازه های فولادی و بتنی استفاده می شود.

رنگ جدول گوزنی

مزایای رنگ جدول

  • جلو گیری از برخورد ماشین الات خیابان به کناره ها
  • محافظت از جدول کنار خیابان
  • زیبایی شهر را دوچندان می کند
  • رنگ های جدولی براق تنوع رنگ دارند.
  • قابلیت رنگ امیزی با دست و اسپری دارد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
روح اله ثنایی فر
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120089542
شماره پشتیبانی: 09307220036
آدرس کانال: imenrangtop@
پست الکترونیکی: imenrangtop@gmail.com

مطلب پیشنهادی

رنگ نیمه مات مخصوص سوله – ایمن رنگ تاپ

رنگ نیمه مات مخصوص سوله به روش های گوناگونی از جمله حضوری و غیر حضوری به فروش می رسد. برای خرید این محصول با کیفیت بالا و قیمت مناسب می توانید از این مجموعه اقد

Call Now Buttonتماس بگیرید
ایمن رنگ تاپ