رنگ مخصوص سرعت گیر آسفالتی + قیمت عالی

 در اینجا اگر به معرفی رنگ  مخصوص سرعت گیر آسفالتی بپردازیم باید توجه کنیم این رنگ از رنگ هایی است که به شکل دو جزئی می باشد . این نوع رنگ را با قیمت عالی و منصفانه از ایمن رنگ خرید کنید . در خط کشی های عرضی، خط نوشته ها، نمادها و پیکان ها، خط کشی های جناقی، خط کشی طول در بزرگراه ها، آزادراه ها و معابر شریانی اصلی به کار می روند. رنگ سرعت گیر آسفالتی باید با کیفیت بوده و براحتی با ترمزگیری پاک نشود. در معابری که قرار است طی چند ماه آینده روکش جدید اجرا شود خط کشی با رنگ دو جزئی نباید اجرا شود. همینطور در بخش هایی که روکش آسفالت به تازگی اجرا شده است بهتر است 14 روز بعد از اجرای روکش آسفالت خط کشی با رنگ سرد تک جزئی انجام شود پس از گذشت چند ماه بهتر است خط کشی با رنگ دوجزئی اجرا شود. رنگ ترافیکی دو جزئی مخصوص سرعت گیر آسفالتی با تردد زبر میباشد.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ آمیزی سرعت کاه

برای رنگ آمیزی سرعت گیرها بهتر است دو رنگ متضاد در کنار هم اجرا شود. بهترین و مهمترین رنگ برای رنگ آمیزی معابر و سرعتگیرها رنگ دو جزئی اکریلیک ترموپلاست می باشدکه می تواند در ضمانت بالا اجرا شود. کیفیت سطح آسفالت و قابلیت رنگ پذیری به عنوان یک عامل تضمین کننده و اصلی در طول عمر و کیفیت رنگ سرعت گیر می باشد. شرکت ایمن رنگ تاپ عملیات تهیه و رنگ آمیزی سرعت گیرها را انجام می دهد.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ سرعت گیر + مقدار خرید

مقدار خرید رنگ سرعت گیر توسط پیمانکار باید با توجه به ضخامت در خواستی کارفرما که از 2000 میکرون تا 3500 میکرون متغیر است ، و نوع آسفالت تعیین میکند که آیا آسفالت ریز دانه هست یا درشت دانه و اینکه میزان تردد چقدر است. معمولا برای آسفالت درشت دانه مقدار خرید رنگ سرعت گیر دو جزئی بیشتر است. چون عملا دانه های درشت را باید توسط رنگ سرعت گیر آسفالتی پوشانده تا تو ذوق نزند و یک کار ترکیبی انجام شود که مورد تائید کارفرما قرار گیرد.در تولید رنگ سرعت گیر و اجرای آن رعایت دقیق ترکیب اجزا در رنگ های دو جزئی و اجرای رنگ در زمان تعیین شده پس از ترکیب اجزای روی آسفالت باعث می گیرد که یک کار نسبتا حرفه ای تحویل کارفرما گردد.

رنگ مخصوص سرعت گیر

رنگ آمیزی سرعت گیرها

توجه : نکات مهمی که در رنگ آمیزی سرعت گیرها اهمیت دارد و یه مجری و پیمانکار قبل از اعلام قیمت به کارفرما باید بداند این است که تراکم سرعت گیر ها در شهر و میزان تردد ماشین آلات و مجهز بودن اکیپ اجرائی برای رنگ آمیزی خیلی مهم است.حتی بعد از اجرای رنگ سرعت گیر ، به مدت 45 دقیقه قطعا صبر نمایید تا رنگ کاملا خشک شود هر چقدر مدت بیشتری به رنگ بدهید رنگ سخت تر شده و غیر قابل نفوذ تر می شود و سیاه شدگی رنگ براحتی پاک میگردد.توجه کنید که عملیات رنگ آمیزی سرعت گیرها را بعد از 2 الی 3 سری باران انجام دهید تا آسفالت کاملا تمیز شده باشد و خیابان های اطراف سرعت گیر هم به خوبی پاک شود.

نکته مهم: سعی نکنید در مورد اجرای رنگ سرعت گیر آسفالتی کم کاری شود و سعی شود رنگ کمتری مصرف شود چرا که رنگ سرعت گیر دو جزئی را باید حتی المقدور ضخیم اجرا کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما