خرید انواع رنگ جدول خیابان

رنگ امیزی جداول سطح شهر از جمله کنار گذر گاههای خیابان ها و پارک ها و.. از اهمیت بالایی برخوردار است. برای خرید انواع رنگ جدول خیابان ما همواره در کنار شما هستیم .شما نگران تامین رنگ های جدولی و حلالهای ان در شهرداری ها نباشید. ایمن رنگ تاپ امادگی خود را برای تامین انواع دفتر نقاشی ابرنگ جدول خیابان اعلام می کند.

خرید انواع رنگ جدول

رنگ جدول خیابان

رنگ جدول خیابان از دسته رنگ های هواخشک روغنی الکیدی و اکریلیک پایه اب و رنگ جدول پلی یورتان و رنگ جدولی نانو  می باشد که با پیستوله رنگ پاش و قلم مو اجرا می شوند. قبل از اجرا با تینر مخصوص رقیق می کنند. و عملیات رنگ امیزی را انجام  می دهند.

خرید انواع رنگ جدول

خرید انواع رنگ جدول خیابان

برای خرید رنگ جدولی کافی است، دفتر نقاشی پارچه ای مورد نظر خود را انتخاب کرده و سفارش دهید . همکاران ما در صورتی که نمونه بخواهید قبل از خرید اصلی نمونه را برای شما ارسال خواهند کرد و در محل تحویل میگیرید.بعد از تایید کیفیت سفارش کلی شما بررسی و در اسرع وقت بعد از پرداخت پول به شما ارسال میگردد.

خرید انواع رنگ جدول

تعامل باخریدار رنگ جدول

در صورتی که شما بعد از باز کردن درب قوطی از کپک زدن یا ته نشینی رنگ و خرابی دیگه  را  مشاهده کردید،ما با توجه به اظهارات شما و تایید کارشناسان خود رنگ را برمیگردانیم و پول شما را تمام و کمال به حساب شما برگشت میدهیم.

به ایمن رنگ تاپ زنگ بزنید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما