مشاوره و فروش تخصصی رنگ خط کشی عابر پیاده

به مرکز  فروش تخصصی رنگ خط کشی عابر پیاده خوش آمدید.آیا میدانید برای خط کشی معابر از چه رنگی استفاده میکنند؟ یکی از بهترین و معتبرترین مرکز فروش رنگ عابر پیاده شرکت ایمن رنگ تاپ است.که سالها در این زمینه کارکرده و تجارب خوبی کسب کرده ایم. از خرید مطمئن و ارسال سریع و راحت را با ما تجربه کنید.

مرکز فروش رنگ خط کشی عابر پیاده

یکی از ویژگیهای رنگ عابر پیاده مقاومت در برابر اصطکاک و قابلیت چسبندگی بالای آن در شرایط جوی گرم است.مرکز فروش ایمن رنگ تاپ بصورت اینترنتی و غیر حضوری میتواند در کمترین زمان ممکن بهترین رنگ را به دست مشتریان عزیز برساند.این رنگ به خاطر مقاومت بالای آن در برابر آفتاب و خصوصیات خوب آن مورد توجه پیمانکاران مختلف در راهداری ها و شهرداری ها و دهیاری ها  قرار گرفته است.

رنگ خط کشی عابر پیاده

 

رنگ خط کشی عابر پیاده چیست ؟

رنگ عابر پیاده  معمولا به رنگهای سفید و زرد در خیابانها دیده میشود و معمولا از رنگهای چند جزئی استفاده میشود.اکثر رنگهای دو جزئی با رزین اکریلیک ترموپلاست استفاده می شوند این رنگ را میتوانیم با قیمت مناسب و کیفیت  بالا به شما ارائه دهیم.رنگ دو جزئی خط کشی عابر با هاردنر و سخت کننده به نسبتهای مشخص با هم ترکیب میشوند که معمولا به نسبتهای 1به6 یا 1به5 ترکیب میشوند.یعنی 6 کیلو رنگ خط کشی با 1 کیلو هاردنر ترکیب میشود و اجرا میگردد.

رنگ خط کشی عابر پیاده

رنگ خط کشی عابر پیاده دو جزئی 

دوام 18 ماه تا 2 سال دارد. به شرطی که با ضخامت ایده ال و به خوبی اجرا شود. در ضخامت بالای 1500 تا 3000 میکرون اجرا میشود میزان مصرفی این رنگ در 2متر مربع بالای3 کیلوگرم است. رنگ خط کشی دو جزئی جرم گیری بالایی دارد با استفاده از لاک مخصوص رنگ می توان از میزان جرم گیری آن کم کرد و یا با بارندگی خوب و پاک شدن مسیرهای آسفالتی از قیر و خاک و اشغال به راحتی در معرض دید قرار می گیرد قیمت این رنگ به خاطر وارداتی بودن برخی از اجزاء تشکیل دهنده آن از رنگ سرد ترافیکی  گرانتر است. این رنگ در مکان های کم تردد و سر بسته ماندگاری بالای 5 سال دارد.در زمان اجرا به کیفیت رنگ آسفالت زیر کار توجه کنید . چون آسفالت کیفیت پایین، در مقابل تنش های حاصل از این رنگ به دلیل قوی بودن ان خوب دوام نمی آورد.

جهت خرید رنگ ترافیکی معابر اسفالتی  با ایمن رنگ در تماس باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما