فروشگاه رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی +مشاوره تخمین میزان رنگ مورد نیاز

جای خوبی امدید و سایت و برند صادقی را انتخاب کردید  . بزرگترین فروشگاه رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی و بیمارستانی  و کلینیک دندانپزشکی و کف انبار داروسازی، مشاوره تخمین میزان رنگ حیاط ساختمان مورد نیاز رنگ اپوکسی بهداشتی و نحوه زیر سازی و اماده سازی سطح با تمام جزئیات فنی و اجرائی با شرکت ایمن رنگ تاپ می باشد. بهتر است که قبل از اینکه به فکر رنگ امیزی کف سالن بیمارستان یا ازمایشکاه باشید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

رنگ مخصوص کف

تخمین میزان مصالح مورد نیاز برا رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی یا بیمارستانی

با توجه به ضخامت مورد نیاز کارفرما برای اجرای کف میزان رنگ و مصالح دیگر تخمین می زنیم. مثلا شما  یخوای روکف به ضخامت 3 میلی متر و لیسه ای اجرا کنید باید بعد از ساب زنی و اجرای سیلر رنگ اپوکسی  و رنگ میانی ، باید یه رنگ با ضخامت بالای یک میلی متر با لیسه رو کار اجرا کرد ،بنابراین تخمین رنگ برا کف لیسه ای با رویه پوست پرتقالی فرق می کند .برا مثال یه کف پوست پرتقالی میران رنگ رویه غلتکی باید بین 300 تا 500 گرم کافی است و برا یه رنگ رویه پوست لیسه ای، یه رنگ 1200 گرمی برا یه متر مربع  نیاز است تا بتوان به صورت لیسه ای اجرا کرد.

رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی چه خصوصیاتی باید داشته باشد

 • این رنگ باید انتی باکتریال بوده و میکروب روی رنگ رشد نکند که منبع بسیاری از مریضی ها ست .
 • ضد خش و تنوع رنگ داشته و براحتی خراب نمی شود و
 • این نکات را باید مد نظر قرار داد  که از رنگ های خوب بازار و هاردنر های قوی و با کیفیت تهیه کرد تا دچار تغییر رنگ ساختمان خارجی نگردد.
 • باید حس خوب را به کارکنان منتقل کند
 • باید توانائی و مقاومت کافی در مقابل بارگذاری  تچهیزات و عبور و مرور لیفتراک را داشته باشد
 • کیفیت باید به گونه ای باشد که هر روز شستشو با مواد شوینده براحتی کیفیت خود را ازدست ندهد
 • پس با این تفاسیر باید فهمید که رنگی که برای اجرای کف بیمارستان یا انیار داروساری استفاده می شود از نظر کیفی تمام ازمایشات فنی رنگسازی  را پاس کرده باشد.

رنگ مخصوص کف

مدت زمات اجرای رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی

برای اجرای یه رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی و داروسازی  اگر شرایط مهیا شده باشد و کیفیت بتن به حد مطلوب رسیده باشد و حتی 28 روز بعد از اجرای بتن گذشه باشد تا به مقاومت فشاری  مورد نظر رسیده باشد. شرایط بتن تحت هیچ شرایطی نباید رطوبتی و نم داشته باشد. به طورکلی ما اجرای یه کف 200 متری با یه کف 1000 متری فرق می کنه بین 7 روز تا یک ماه طول میکشه چون بعد از اجرای هر مرحله از رنگ امیزی باید به فرصتی بدیم تا رنگ خشک شود.

برای اجرای رنگ کف ارزان بتنی و موزائیکی برای کاربردهای دیگر نیز رو لینک زیر بزنید

قیمت رنگ مخصوص کف بتنی و موزائیکی سالن اجاره ای و موقت  و رنگ کف رمپ پارکنیگی  را کلیک کنید

باید یه گونی نخی و یا پلاستیکی را پهن کرده و چهار تا سنگ به گوشه هاش بذارید و صبح بیایید و گونی را بردارید اگه عرق کرده باشه ، کف بتنی اتون دارای رظوبت است و تحت هیچ شرایطی نمی تونید رنگ را رو کف اجرا کنید چرا که مساوی است با ضرر و خرابی

رنگ مخصوص کف

چند روز بعد از اجرای رنگ کف اپوکسی می توان بهره برداری کرد

 • بهتر است که بعد از اجرای هر مرحله فرصت بدیم تا رنگ پخت شده و خشک شود تا بتوان لایه بعدی را اعمال کرد.
 • معمولا 7 روز بعد از اجرای رنگ کف رنگ کاملا خشک می شود
 • ولی هرچقدر بیشتر به رنگ کف بعد  از اجرا  فرصت بهره برداری بدیم بهتر است .
 • هرچه مدت زمان بیشتری طول بکشد تا به مقاومت نهائی برسد و اون کیفیت نابی که دنبالش هستیم را بدست میاوریم.

رنگ مخصوص کف

بهترین رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی

با تمام این تفاسیر باید یه رنگی برا کف محیط داروسازی و بیمارستانی انتخاب شود که بالاترین استاندارد کیفیت را در ازمایشگاه کارخانه رنگسازی پاس کند. حتی دقت در انتخاب کیفیت رنگ و برند رنگ و حتی نوع سخت کننده ای که داخل رنگ اپوکسی استفاده می شود باید اصولی انتخاب شده و به مرحله خرید و اجرای رنگ برسد. بعد ازاینکه بهترین رنگ مخصوص کف ازمایشگاهی را انتخاب کردید انتهاب بهترین مجری رنگ کف نیز خالی از لطف نیست و به اندازه کیفیت رنگ و حتی بیشتر از ان  اهمیت دارد. ایمن رنگ تاپ را در تمام این مراحل در کنارخود ببینید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما