خرید ضد زنگ مرغوب و تفاوت ضد زنگ طوسی و قرمز

راه های جلوگیری از زنگ زدگی فلزات و میزان خرید ضد زنگ و سفارش تولید ضد زنگ را از سایت ایمن رنگ تاپ پیگیری کنید.

استفاده از آلیاژ ،روغن کاری فلزات ،رنگ کاری آهن آلات ،نگهداری درست از فلزات و جلوگیری از نرسیدن هوا به سطح اهن ،پوشش گالوانیزه،استفاده از فولاد،نوعی پوشش پودری الکترو استاتیک . اجرای دولایه و یا یک لایه و یا سه لایه رنگ روی سطح فلز ، این مواردی که نام برده شد بهترین راه های جلوگیری از زنگ زدگی می باشند.

خرید ضد زنگ

ضد زنگ طوسی کجاها استفاده می شود

رنگ آستری  طوسی ( ضدزنگ طوسی)بر پایه رزین آلکید و رنگدانه های طوسی با استفاده از بهترین پیگمنتهای ضد خوردگی تهیه میشود و برای کاربرد در شرایط آب و هوایی معتدل ، جهت حفاظت سطوح آهنی ، تاسیسات ، سازه ها و لوازم خانگی و اداری فلزی در محیطهای ساختمانی و نیمه صنعتی پیشنهاد می شود. زمان خشک شدن ، دوام ، چسبندگی و قدرت پوشانندگی مناسب از مزایای این محصول می باشد .

ضد زنگ طوسی نوع دیگر از ضد زنگ است که بیشتر برای سطوحی به کار می رود که مصرف کننده قصد دارد لایه نهائی آنرا از رنگ های روشن استفاده کند.تمیز و عاری از گرد و غبار بودن سطح اصلی هنگام استفاده از ضد زنگ ها و همچنین زنگ زدائی کامل از سطوح فلزی از اقدامات ضروری قبل از اجرای ضد زنگ است در غیر این صورت پس از مدت کوتاهی ضد زنگ و رنگ رویه پوسته پوسته میشودو از سطح رنگ شده جدا میشود.این محصول به سرعت خشک می شود و نمای مات از آن باقی می ماند.

برای خرید ضد زنگ  قرمز  و ضد زنگ طوسی گالن و حلب و بشکه به مشتریان عرضه می شود.

خرید ضد زنگ

کاربرد های رنگ اپوکسی ضد زنگ

این نوع رنگ، کاربردهای متفاوتی دارد. به علت خاصیتی که این رنگ دارد و از زنگ زدن انواع سازه های فلزی جلوگیری به عمل می آورد، و از آن برای پوشش دهی و رنگ کردن انواع مختلف این سازه ها، که در محیط هایی قرار گرفته اند که تحت تاثیر عوامل خورنده قرار دارند استفاده می شود.همچنین از دیگر موارد کاربرد این نوع ضد زنگ، استفاده از آن در پوشش دهی و رنگ کردن سطح خارجی انواع مخازن و همچنین لوله های فلزی می باشد. رنگ اپوکسی ضد زنگ ، در رنگ کردن سطوح خارجی کشتی ها و قایق ها که در تماس مستقیم با آب دریا قرار دارند مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در رنگ کردن اسکله ها نیز از این نوع ضد زنگ استفاده می شود. در این خبر در مورد اینکه ضد زنگ چیست و کاربرد ان کجاست اشنا می شویم.

ضد زنگ زینک اپوکسی  اشباع

رنگ های ضد زنگ زینک اشباع از 98 درصد گرد زینک تشکیل شده اند. رنگ های زینک ریچ اپوکسی به دلیل اشباع شدن از زینک تنها به صورت رنگ خاکستری موجود هستند.رنگ های زینک اشباع را میتوانید در پروژه های با ریسک خوردگی بالا با اطمینان خاطر استفاده کنید. ضد زنگهای زینک ریچ اپوکسی با توجه به میزان خاصیت مکانیکی  گونه های مختلفی دارند.

خرید ضد زنگ

تفاوت ضد زنگ طوسی و قرمز

هر دو ضد زنگ یک ویژگی دارند تنها بسته به رنگ آستری و نهایی روی درب و پنجره بستگی دارد. اگر قرار است رنگ قهوه ای و تیره روی درب و پنجره استفاده شود بهتر است از ضد زنگ قرمز استفاده کنید در غیر این صورت ضد زنگ طوسی را انتخاب کنید زیرا رنگ سفید یا رنگ های روشن روی این ضد زنگ بهتر اجرا می شود.اگر قرار است رنگ سفید روی درب بزنید واز ضد زنگ قرمز استفاده کنید باید پنج بار رنگ سفید استفاده کنید در صورتی که اگر همان درب فلزی ضد زنگ طوسی استفاده شود تنها با سه بار رنگ روغنی سفید و رنگ های روشن پوشش داده می شود.رنگ های ضد زنگ را میتوان در مکان های داخلی و خارجی استفاده کرد زیرا به محیط زیست هیچ آسیبی نمیرساند به دلیل آنکه پایه ی آن آب است و هیچ بویی ندارد پس برای انسان هم خطری ندارد و در برابر نور خورشید بسیار مقاوم است و در معرض نور خورشید رنگ عوض نمیکند.

رنگ های ضد زنگ قابل شست و شو هستند و میتوان آنها را شست و تمیز کرد اما به زیر سازی آن هم بستگی دارد به طور مثال اگر رنگ پلاستیک زیر ساز ضد زنگ باشد نمیتوان شست و تمیز کرد اما رنگ های روغنی را میتوان تمیز کرد.یک خاصیت بسیار مهمی که رنگ های ضد زنگ دارند این است که بسیار سریع خشک میشوند اما موضوعی که باید به آن توجه کرد این است که باید دقت کنید رنگی را اشتباهی نزنید یا رنگ نریزد و به دلیل چسبندگی بالایی که برای آن به وجود آوردیم رنگ زود خشک و جذب میشود اما اگر چنین اتفاقی رخ داد سریع آن را پاک کنید قبل از آن که خشک و جذب شود .اگر از رنگ های اکریلیک استفاده کنید هیچ دردسری نخواهید داشت و میتوانید آن را بشویید اما همه آن ها را نمیتوان شست و نمیتوان گفت که صددرصد همه ی رنگ ها اکریلیک قابل شست و شو هستند ولی میتوان گفت حدوداً ۸۰درصد آن ها قابل شستشو هستند.

خرید ضد زنگ

مزایای رنگ های ضد زنگ مرغوب 

 • سرعت خشک شدن بالا
 • پوششدهی عالی
 • قابل استفاده بر روی هر سطحی
 • قابلیت شست و شو
 • آسان بودن ترمیم رنگ
 • سازگاری با محیط زیست
 • انعطاف پذیری آن بعد از اجرا
 • مقاومت در برابر نور خورشید و اشعه ماوراء بنفش وuv
 • قدرت ماندگاری در شرایط جوی

معایب رنگ های ضد زنگ

 • همه ی رنگ ها ۱۰۰% قابل شست و شو نیستند.
 • اجرای رنگ با قلم مو کیفیت را کم میکند.
 • ضد زنگ ها نیاز است که یک لایه یا دو لایه برا محافظت از انها روی سطح اجرا شود.
 • این رنگ ها نسبت به رنگ روغن درخشش و براقیت کمتری دارند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما