پوشش ضد خوردگی اپوکسی فلزات + فروش تخصصی

رنگ اپوکسی ضد خوردگی پوششی است در این سایت  همه چیز درمورد رنگ اپوکسی ضد خوردگی توضییح می دهد.  برای اجرای آن باید توجه داشته باشیم که رنگ اپوکسی در حالت قبل از مصرف به شکل مخلوطی از مواد جامد و حلالهای فراری میباشد که پس از اجرا بر روی سطح کار با خروج حلالهای فرار از آن یک ترکیب جامد بنام فیلم رنگ بدست می آید ولی این رنگ از رسیدن هوا به سطح فلز جلوگیری ر و همچنین میتوان به آن رنگدانه های ضد خوردگی اضافه کرد که نقش فداشدگی را بر روی سطح فلز بازی میکنند.

پوشش ضد خوردگی اپوکسی

رنگ اپوکسی آهن +فیلم رنگ

رزینها مواد پلیمری هستند که به عنوان شبکه رنگ سایر موارد را در خود جای میدهند و به سطح کار یا زیر آیند میچسپند و این رزینهای اپوکسی نقش پیوند دهنده و فیلم ساز را دارا میباشند.معمولا رنگ اپوکسی پلی آمید را به عنوان اپوکسی آهن میشناسیم چون قابلیت اجرا در ضخامت کم را دارا میباشد.

رنگدانه های ضد خوردگی

  • گرد روی که با اضافه کردن به رنگ  اپوکسی به عنوان زینک ریچ اپوکسی کاربرد دارد
  • فسفات روی که به زینک فسفات اپوکسی نیز معروف است
  • کرومات روی که به زینک کرومات اپوکسی معروف است
  • اکسید سرب نارنجی

پوشش ضد خوردگی اپوکسی

مراحل اجرای پوشش اپوکسی

  • اماده سازی سطح مانند سند بلاست کردن و زنگزدایی با درجه زبری مختلف
  • اعمال پوشش آستری زینک ریچ،زینک فسفات اپوکسی و زینک کرومات اپوکسی و رنگ زینکا با خلوص 99 درصد
  • اعمال پوشش میانی اپوکسی
  • اعمال پوشش نهایی مانند پلی اورتان یا اپوکسی

پوشش ضد خوردگی اپوکسی

نقش استر زینک ریچ اپوکسی و نحوه اجرا

با توجه به اینکه استر اپوکسی زینک ریچ یکی از رنگ های مهم پوشش ضد زنگ صنعتی می باشد. درصد های مختلفی می توان پودر روی در ترکیب رنگ اپوکسی  استفاده کرد. بنابراین این پوشش یه مقدار زبر هست و قدرت چسبندگی رنگ های رویه اپوکسی و یا پلی اورتان و یا مشتقات اپوکسی مانند کولتار و رنگ های میانی اپوکسی را افزتایش می دهد. و این پوشش چون داری عنصر روی می باشد نقش فداشدگی را در حفاظت کاتدی عمل می کند. و فلز براحتی زنگ نمی زند. اجرای این پوشش بیشتر با ایرلس و غلتک بعد از مخلوط کردن هاردنر زینک ریچ و تینر مخصوص اپوکسی می باشد و 6 ساعت بعد از اجرا می توان لایه بعدی را اعمال کرد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما