کفپوش اپوکسی بیمارستان +قیمت و راهنمای خرید

امروزه یکی از شاخص ترین رنگ کفپوش اپوکسی در صنایع دارویی که بهداشتی بوده و ضد باکتری بوده و در کفپوش بیمارستان و داروخانه و کف سوله های صنایع غذایی کاربرد دارد ، رنگ اپوکسی پلی آمین دو جزئی است که بی شک اگر بدرستی تولید شود و به صورت صحیح و حساب شده اجرا شود می تواند ماندگاری طولانی مدت جهت بهره برداری از آن برای یک کارفرما داشته باشد.

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

کفپوش اپوکسی بهداشتی

تولید کفپوش اپوکسی بهداشتی و اجرای آن توسط شرکت ایمن رنگ تاپ انجام میگیرد.ما چند اکیپ متخصص اجرای کفپوش اپوکسی را داریم که تجارب طولانی در اجرای پروژه های یزرگ در سراسر ایران داریم.

از مهم ترین شاخصه یک رنگ اپوکسی باید این باشد که بعد از تولیدو قبل از تولید باید تست های قابل قبول آزمایشگاهی را پاس کند تا بعد از اجرای آن به مشکل برنخوریم. چرا که قیمت کفپوش اپوکسی به دلیل ارزش بالای آن و هزینه تولید مواد اولیه آن خیلی بالاست و یک اشتباه کوچک می تواند منجر به خسارت جبران نا پذیری گردد.

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

کفپوش اپوکسی بیمارستانی

معمولا اجرای کفپوش اپوکسی بیمارستانی به صورت لیسه ای و براق اجرا میشود تا میکروب روی آن براحتی ننشیند و عملیات پاکسازی آن براحتی انجام گیرد و کارکنان بیمارستان و مریض ها حس خوبی داشته باشند. برای اینکه یک کفپوش اپوکسی بیمارستانی لیسه ای اجرا شود باید ضخامت قابل قبولی اجرا شود. ساب زنی و زیرسازی به طور صحیح انجام شود تا یک اجرای منحصر به فرد و شیک اجرا شود.

جهت مشاوره ،  خرید کفپوش اپوکسی بیمارستانی و صنایع دارویی با کارشناسان ایمن رنگ تاپ تماس بگیرید.

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان

یکی از مکان هایی که باید در انتخاب کف پوش آن توجه داشته باشیم بیمارستان و مراکز آزمایشگاهی است. یک کفپوش نامناسب برای محیط اینچنینی می تواند باعث ناقل بیماری باشد. قیمت کفپوش بیمارستان را ضخامت آن و کیفیت رنگ و رال رنگ و نوع رزین و هاردنر رنگ اپوکسی و حتی پیگمنت و حلال های آن و دستمزد اجرای مجری کفپوش اپوکسی تعیین میکند.

جهت دریافت قیمت کفپوش اپوکسی بیمارستان اطلاعات پروژه و محل پروژه و میزان کار را به کارشناسان ایمن رنگ اعلام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما