قیمت خرید ضد زنگ اپوکسی روناس + انواع ان  

قیمت ضدزنگ باتوجه به کیفیت برند تولید شده متفاوت است که نمونه نانو آن گرانتراست. قیمت خرید ضد رنگ اپوکسی به  عواملی همچون خرید عمده یا تکی، شرکت سازنده که روناس باشد یا مکث و نگین زره  یا ، وزن قوطی حاوی ضد زنگ روغنی و رنگ آن تغییر می کند. برای مثال اگر ضد زنگ را به صورت عمده خریداری کنید قیمت پایین تری دارد. همچنین با توجه به این ضد زنگ های قرمز و طوسی جزو پرکاربرترین انواع ضد زنگ روغنی  هستند نسبت به سایر رنگ ها قیمت بالاتری دارند.

ضد زنگ اپوکسی

عوارض زنگ زدگی اهن

زنگ زدگی عمر آهن را کم میکند و ضخامت فلز را  کاهش میدهد و باعث ایجاد سوراخهایی در آن میشود و پوسته پوسته میشود و سطح فلز و عملکرد آنرا کم کرده و باعث تخریب سازه و کم کردن عمر سازه و بازده پایین ان میگردد. با توجه به گران بودن تجهیزات باید متوجه باشیم که بهترین نوع رنگ و پوشش را روی ان اعمال کنیم.

مزایای ضد زنگ صنعتی اپوکسی

  • قدرت پوشش دهی بالا
  • چسبندگی فوق العاده
  • مقاومت بالا ومطمئن
  • مقاوم در برابر نور حرارت تا 120 درجه
  • استفاده آسان و راحت
  • سرعت خشک شدن بالا
  • قابلیت اجرای در چند لایه مختلف

ضد زنگ اپوکسی

ضد زنگ اپوکسی روناس و انواع آن

ضد زنگهای اپوکسی در واقع با رزین اپوکسی ساخته شده اند ضد زنگ های اپوکسی دو جزیئ هستند که شامل ضد زنگ و هاردنر میباشد از نظر کیفیت ضد زنگ های اپوکسی نسبت به ضد زنگ های روغنی با کیفیت تر هستند و از نظر قیمت هم گرانتر هست.ضد زنگ اپوکسی در سه نوع ساده ، زینک ریچ و زینک فسفات  و زینک کرومات در بازار موجود می باشد.

ضد زنگ اپوکسی زینک ریچ

نوعی ضد زنگ غنی شده با زینک ریچ میباشد که به رنگ طوسی تیره است دو جزیی است و فقط با تینر اپوکسی مخصوص رقیق می گردد زمان خشک شدن آن بسیار کوتاه است و دوام بسیار بالایی دارد. این نوع ضد زنگ در مناطقی که آب و هوای شرجی دارند هم مورد استفاده قرار میگیرد زیرا مقاومت بسیار بالایی در مقابل اکسید شدن از خود نشان داده است. و در تک لایه  هم استفاده می شود. برای محکم کاری بهتر است از پوشش میانی اپوکسی و رنگ رویه اپوکسی و یا پلی اورتان استفاده کرد .

ضد زنگ اپوکسی

ضد زنک اپوکسی زینک فسفات

این نوع ضد زنگ هم دو جزیی است و با مواد زینک فسفات ساخته شده البته از زینک ریچ ضعیف تر است و دارای درصدهای متفاوتی است. ولی این نوع ضد زنگ در داخل اب غرقابی مقاومت بیشتری را از خود نشان می دهد . مقاومت آن از ضد زنگ های روغنی و آلکیدی بسیار بالاتر است و ماندگاری بسیار بالایی دارد.

ضد زنگ اپوکسی

قیمت ضد زنگ اپوکسی روناس

یکی از بهترین برندهای بازار که بیش از 40 سال است که در اراک تولید رنگ انجام می دهد، داری بخش کنترل کیفی بوده و نمونه های متنوعی را به بازار عرضه می کند، شرکت روناس است .بهتر است که برای دریافت روزانه قیمت ضد زنگ اپوکسی روناس با همکاران ما در این شرکت تماس بگیرید. با توجه به درصد پیگمنت های ضد خوردگی قیمت های متفاوتی دارد. به صورت تناژی و در حجم های کم به مشتریان  تهرانی عرضه می کنیم.

ضد زنگ اپوکسی

خرید رنگ اپوکسی روناس

تنوع رنگ های اپوکسی روناس و کدهای مختلفی که با مشتقات زیاد تولید می شود ما برا بر ان داشته که روی همه محصولات این شرکت تسط پیدا کنیم و با توجه به نیاز مشتری انواع مختلف رنگ ها را برای ایشان تدارک ببینیم. برای خرید رنگ اپوکسی روناس با قیمت خوب و رقابتی و دریافت حس خوب از یه خرید موفق با کارشناسان ایمن رنگ تاپ همراه شوید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما